Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Brzegu

Zdrowe śniadanie w klasie 2b

W piątek 10 kwietnia uczniowie klasy 2b przygotowywali smaczne, zdrowe śniadanie. 

Każdy uczeń przyniósł swoje ulubione składniki; owoce, warzywa, jogurty, ser żółty, ogórki, pomidory.

Wszyscy przynieśli deseczki, talerzyki, noże, serwetki i fartuszki. 

Z ogromną starannością i zachowaniem bezpieczeństwa zabrali się do przygotowywania kanapek, sałatek owocowych lub warzywnych, a także szaszłyków. 

Każdy starał się, aby wszystko było smaczne i estetycznie podane. Wiemy przecież, że je się też oczami.

Po zakończonej pracy i posprzątaniu stanowisk dzieci usiadły do wspólnego posiłku. 

Śniadanie było wyjątkowo pyszne.