- Odwiedziny: 4307336
- Do końca roku: 206 dni
- Do wakacji: 18 dni
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Brzegu
-
Statystyki
Wycieczka klas 2b i 2c
Uczniowie klasy 2b i 2c wraz ze swoimi opiekunkami wybrali się na dwudniową wycieczkę zorganizowaną przez Biuro Turystyczne "Dantur".
Celem naszej wyprawy była Kudowa Zdrój, w której odwiedziliśmy, szlakiem ginących zawodów, gospodarstwo państwa Gorczyńskich. Tam zobaczyliśmy ekspozycję starego rzemiosła, poznaliśmy sposób wypiekania chleba, którego oczywiście spróbowaliśmy. Podziwialiśmy różne, egzotyczne zwierzęta. Najwięcej frajdy sprawiły nam warsztaty garncarskie, na których samodzielne wykonaliśmy gliniane miseczki.
Następnie wybraliśmy się do Parku Zdrojowego i tam oczywiście były lody.
Kolejnym punktem naszej wycieczki było Muzeum Zabawek, w którym przenieśliśmy się w czasie.
Bardzo ciekawe okazały się zabawki z dawnych czasów.
Dzień był intensywny i wreszcie udaliśmy się do Stronia Śląskiego na obiadokolację.
Wieczorem były zabawy na świeżym powietrzu, ognisko no i oczywiście kiełbaski.
Wszystkim bardzo smakowało.
Kolejnego dnia po pysznym śniadaniu udaliśmy się do Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie.
Tam jest niesamowicie:)
W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na posiłek w McDonald .
Ten czas, który wspólnie spędziliśmy był niesamowity i niezapomniany.
Było wspaniale, nie możemy doczekać się kiedy znowu pojedziemy poznawać naszą ojczyznę .
Zobaczcie sami....