Półkolonia dzień trzeci
Dzisiaj po porannych zajęciach wyruszyliśmy do ZOO w Opolu. Przemykaliśmy pomiędzy kroplami deszczu, ciesząc się, że było niewielu dziś odważnych zwiedzających, takich, jak my. Wszyscy mieszkańcy Ogrodu...
Dzisiaj po porannych zajęciach wyruszyliśmy do ZOO w Opolu. Przemykaliśmy pomiędzy kroplami deszczu, ciesząc się, że było niewielu dziś odważnych zwiedzających, takich, jak my. Wszyscy mieszkańcy Ogrodu...